Rozmowa kwalifikacyjna online – to musisz wiedzieć

rekrutacja online

Przed Tobą rozmowa kwalifikacyjna online? Bez obaw. W naszym artykule znajdziesz cenne wskazówki, dzięki którym dowiesz się, co możesz zrobić, żeby wypaść podczas tego typu spotkania jak najlepiej.

Rozmowa kwalifikacyjna online jest w dzisiejszych czasach standardem. W szczególności dotyczy to osób, które ubiegają się o pracę na stanowisku w dziale marketingu. To właśnie tego typu osoby muszą być obeznane z nowoczesną technologią, ponieważ najczęściej pracują głównie z social mediami, a więc również internetem. Przekonaj się zatem, co jeszcze powinieneś wiedzieć o rozmowie kwalifikacyjnej online.

Zdalna rozmowa kwalifikacyjna

Do tego typu spotkania również musisz się właściwie przygotować. Postaw przede wszystkim na odpowiedni ubiór. Będzie to najpewniej wideokonferencja, a więc wybierz strój, który będzie zarówno wygodny, jak i elegancki. Ponadto bądź pewny siebie. Powinna to okazywać Twoja mowa ciała, a więc nie siedź z założonymi rękami, ani nogami, ponieważ to sugeruje, że jesteś osobą zamknięta. Co jeszcze jest istotne? Na pewno cisza w Twoim otoczeniu. Głośne dzieci czy zwierzęta mogą zepsuć najlepiej zapowiadającą się rozmowę kwalifikacyjną.


Zostaw komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *